Про звернення депутатів Фастівської  міської ради до Центральної виборчої комісії, Київської обласної виборчої комісії, Київської обласної ради щодо зупинки процедури відкликання депутата Київської обласної ради Волинця О.Л.

• 03.03.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 20-LХХІ -VІІ

від 26.02.2020 року

Про звернення депутатів Фастівської  міської ради до

депутата Київської обласної ради Волинця О.Л.

Відповідно до ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.13, 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернутися до Центральної виборчої комісії, Київської обласної виборчої комісії, Київської обласної ради щодо зупинки процедури відкликання депутата Київської обласної ради Волинця О.Л. (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями і на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                   М.В.Нетяжук

до рішення міської ради

№ 20-LХХІ -VІІ

від 26.02.2020 року

Голові Центральної

виборчої комісії

Діденку О.М.

Голові Київської

обласної виборчої комісії

Волошину Ю.І.

Голові Київської

обласної ради

Стариченку М.А.

З в е р н е н н я

депутатів Фастівської міської ради щодо зупинки процедури відкликання депутата Київської обласної ради Волинця О.Л.

Повідомлення про розпочату процедуру відкликання депутата Київської обласної ради Волинця О.Л. за народною ініціативою зборами виборців викликало занепокоєння мешканців м.Фастова та депутатського корпусу Фастівської міської ради.

Слід зазначити, що організаторами зборів не було належним чином проведено інформування виборців та місцеві ЗМІ про дату, час та місце проведення зборів, чим порушено п.3 ст.38 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» і в результаті, представники ЗМІ Фастова та більшість виборців були позбавлені можливості взяти участь в даному зібранні. Також нам не відомо про можливі порушення Волинцем О.Л. положень Конституції України і Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», що зазначені як причина відкликання.

При цьому, весь цей час робота депутата Київської обласної ради Олександра Волинця була спрямована на підтримку місцевих ініціатив та вирішення питань, з якими звертаються виборці, не дивлячись на політичні вподобання.

Він користується авторитетом серед виборців, зарекомендував себе порядною людиною, грамотним професіоналом, відповідальним перед своїми виборцями. З його ініціативи і підтримки здійснено низку важливих соціально-економічних і культурних проєктів у м.Фастові та Фастівському районі.

Виходячи з вищенаведеного, Фастівська міська рада звертається з проханням зупинити процедуру відкликання депутата Київської обласної ради Волинця О.Л.

Підтримано   рішенням Фастівської  міської  ради

№ 20-LХХІ –VІІ  від 26.02.2010 року

Секретар міської ради                                                          С.А.Ясінський