Про зупинення рішення Фастівської міської ради №91-XXX-VIII від 28.11.2022 «Про включення до об’єктів комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради майна, що знаходиться за адресою: вул.Соборна, 43, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, та яке складає майновий комплекс об’єкта критичної інфраструктури – Фастівський хлібокомбінат»

• 06.12.2022

м.Фастів

02.12.2022                                                                                            №268-од

Про зупинення рішення Фастівської міської ради №91-XXXVIII

У відповідності до ч. 4 статті 59, керуючись п. 20 ч. 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Зупинити рішення Фастівської міської ради №91-XXX-VIII від 28.11.2022 «Про включення до об’єктів комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради майна, що знаходиться за адресою: вул.Соборна, 43, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, та яке складає майновий комплекс об’єкта критичної інфраструктури – Фастівський хлібокомбінат».
  2. Внести рішення Фастівської міської ради №91-XXX-VIII від 28.11.2022 «Про включення до об’єктів комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради майна, що знаходиться за адресою: вул.Соборна, 43, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, та яке складає майновий комплекс об’єкта критичної інфраструктури – Фастівський хлібокомбінат» із зауваженнями міського голови, що додаються, на повторний розгляд позачергової сесії Фастівської міської ради.
  3. Секретарю міської ради довести це розпорядження до відома депутатів міської ради.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Додаток

Міський голова                                                                 Михайло НЕТЯЖУК