Про зняття  з квартирного обліку Жигадла Станіслава Степановича, Жигадло Марії Іванівни, Жигадла Віктора Станіславовича та Жигадла Леоніда Станіславовича

• 13.01.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                               №

Про зняття  з квартирного обліку

Жигадла Станіслава Степановича,

Жигадло Марії Іванівни,

Жигадла Віктора Станіславовича

та Жигадла Леоніда Станіславовича

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, інформацію КП ФМР «Фастівське БТі»,  керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1987 р. № 470 та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1.Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з позачергових списків на одержання житла громадян: Жигадла Станіслава Степановича, **** р.н., Жигадло Марії Іванівни, **** р.н., Жигадла Віктора Станіславовича, **** р.н та Жигадла Леоніда Степановича, **** р.н.,  які перебували на квартирному обліку, згідно з рішенням виконкому № 222/1 від 17.12.1996 року,  в зв’язку з набуттям права власності на житло.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника   міського   голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                                                       М.В. Нетяжук