Про зняття  з квартирного обліку Скрипки Максима Вікторовича

• 15.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від_____                                                                                                                                                                               №_____

Про зняття  з квартирного обліку

Скрипки Максима Вікторовича

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно,  керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1987 р. № 470 та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1.Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з позачергових списків на одержання житла Скрипку Максима Вікторовича, *** р.н., який перебуває на квартирному обліку, згідно з рішенням виконкому № 164 від 19.06.2009 року,  в зв’язку з набуттям права власності на житло, та переїздом на інше місце проживання.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника   міського   голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                                                                М.В. Нетяжук

Пояснювальна записка

щодо необхідності прийняття рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради: «Про зняття з квартирного обліку Скрипки Максима Вікторовича»

Під час проведення щорічної перереєстрації  громадян на квартирному обліку, відповідно до п. 25 Постанови Ради Міністрів Української РСР від 11.12.1987 р.  «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» , було виявлено, що Скрипка Максим Вікторович отримав квартиру №207 по вул. Чавдар Єлизавети в м. Києві та приватизував на своє ім’я. Також на ім’я Скрипки Максима Вікторовича згідно договору купівлі-продажу зареєстровано   №18 по вул. Урлівській, 11-А в м. Києві. Загальна площа квартири становить 85,0 кв.м. Житлова площа квартири становить 33,2 кв.м. Норма житлової площі на 1 особу становить 13,65 кв.м. на одну особу, згідно зі ст. 47 Житлового кодексу Української РСР.

Також у відділі ведення Єдиного демографічного реєстру населення було з’ясовано, що Скрипка Максим Вікторович знявся з реєстрації місця проживання у гуртожитку по вул. Ломоносова, 38, м. Фастів.

Відповідно до п.1 п.2 ст. 40 Житлового кодексу Української РСР громадяни знімаються з обліку потребуючих поліпшення житлових умов у випадках поліпшення житлових умов, внаслідок якого відпали підстави надання іншого житлового приміщення та виїзд на проживання до іншого населеного пункту.

Попередньо питання щодо зняття з квартирного обліку Скрипки Максима Вікторовича розглянуте та погоджене громадською комісією по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Завідувач сектору                                                                                                             О.М. Лагута