Про зняття  з квартирного обліку Ференця Олександра Борисовича, Ференець Віти Василівни, Ференця Віталія Олександровича та *************************

• 08.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                               №

Про зняття  з квартирного обліку Ференця Олександра Борисовича,

Ференець Віти Василівни, Ференця Віталія Олександровича

та *************************

Згідно з інформацією, яка міститься в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок № 470 від 11.12.1987 р.  «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з позачергових списків на одержання житла громадян: Ференця Олександра Борисовича, **** р.н., Ференець Віту Василівну, **** р.н., Ференця Віталія Олександровича, **** р.н та ****************, **** р.н., які перебували на квартирному обліку згідно з рішенням виконкому № 132 від 20.06.2008 року, в зв’язку з поліпшенням житлових умов та переїздом на інше місце проживання.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника   міського   голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                       М.В. Нетяжук

Пояснювальна записка

щодо необхідності прийняття рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради: «Про зняття з квартирного обліку Ференця Олександра Борисовича, Ференець Віти Василівни, Ференця Віталія Олександровича та Ференець Юлії Олександрівни»

Під час проведення щорічної перереєстрації  громадян на квартирному обліку, відповідно до п. 25 Постанови Ради Міністрів Української РСР від 11.12.1987 р.  «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» , було виявлено, що Ференець Олександр Борисович та його дружина Ференець Віта Василівна придбали 18 об’єктів житлової нерухомості в м. Києві, Київській області та в с. Рибаківка, Березанського району, Миколаївської області.

Норма житлової площі на 1 особу становить 13,65 кв.м. на одну особу, згідно зі ст. 47 Житлового кодексу Української РСР.

Також у відділі ведення Єдиного демографічного реєстру населення було з’ясовано, що Ференця Олександра Борисовича, Ференець Віти Василівни, Ференця Віталія Олександровича та Ференець Юлії Олександрівни знялися з реєстрації місця проживання у гуртожитку по вул. ***, м. Фастів.

Відповідно до п.1 п.2 ст. 40 Житлового кодексу Української РСР громадяни знімаються з обліку потребуючих поліпшення житлових умов у випадках поліпшення житлових умов, внаслідок якого відпали підстави надання іншого житлового приміщення та виїзд на проживання до іншого населеного пункту.

Попередньо питання щодо зняття з квартирного обліку Ференця Олександра Борисовича та членів його сім’ї розглянуте та погоджене громадською комісією по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Завідувач сектору                                                                       О.М. Лагута