Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Островської Марії Іванівни та Міхеєвої Лариси В’ячеславівни по вул. *********

• 15.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                          №

Про зміну адреси об’єкту нерухомого

майна – житловому будинку Островської

Марії Іванівни та Міхеєвої Лариси Вячеславівни

по вул. *********

Розглянувши звернення Островської М.І. та Міхеєвої Л.В про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку по вул. ******** в м. Фастів (рішення народного суду від 21.12.1983 р., зареєстроване в реєстрі за №6175; свідоцтво про право на спадщину за законом від 13.03.2014р., зареєстровано в реєстрі за №1-374; витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 13.03.2014 р., серія: ЕАР №566995 ), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст.30, п.«б», п.п.10, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Змінити адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що належить Островській Марії Іванівні та Міхеєвій Ларисі В’ячеславівні: Україна, Київська обл. м.Фастів, вул. ************ на адресу: Україна, Київська обл., м. Фастів, ***********
  2. Зобов`язати Островську М.І. та Міхеєву Л.В. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по вул. Будівельна, 5 в м. Фастів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                                         М.В.Нетяжук