Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Лісовської Ольги Василівни по ***в м. Фастів Київської області

• 28.05.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.05.2021………                                                                                             № 241

Про зміну адреси об’єкту нерухомого

майна – житловому будинку

Лісовської Ольги Василівни

по ***в м. Фастів

Розглянувши звернення Лісовської О.В., яка вступає у спадщину після смерті чоловіка Лісовського Петра Федоровича (довідка про склад спадкоємців №417/02-14 від 29.04.2021 р., видана завідувачем Фастівської міської державної нотаріальної контори Бойко О.О) про зміну адреси обєкту нерухомого майна – житловому будинку по вул. *** в м. Фастів (Свідоцтво про право приватної власності на житловий будинок від 30.05.1985 р., зареєстровано в реєстрі за №7681), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст.30, п.«б», п.п.10, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Змінити адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що належить Лісовській Ользі Василівні: Україна, Київська обл., м. Фастів, *** на адресу: Україна, Київська обл., м. Фастів, ***

1. Зобов`язати Лісовську О.В. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на об’єкт нерухомого майна – житловий будинок по *** в м. Фастів, Київської області.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук