Про збільшення штатної чисельності працівників Комунального закладу Фастівської міської ради “Фастівський державний краєзнавчий музей”

• 08.10.2020

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про збільшення штатної чисельності працівників

Комунального закладу Фастівської міської ради

Фастівський державний краєзнавчий музей

Враховуючи рішення Фастівської міської ради від _____________ № ____“Про створення  відділу “Музей Героїв Чорнобиля” при КЗ ФМР “Фастівський державний краєзнавчий музей”, з метою впорядкування штатної чисельності працівників та необхідністю належної організації роботи закладу, відповідно до наказу Міністерства культури України від 01.08.2012 № 823 “Про затвердження примірнихштатних розписів державних такомунальних музеїв, заповідників тазакладів музейного типу”, керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Збільшити з 01.01.2021 року штатну чисельність працівників Комунального закладу Фастівської міської ради “Фастівський державний краєзнавчий музей”на 2,0 штатні одиниці (1,0 шт. од. – завідувач відділу, 1,0 шт. од. – науковий співробітник).
  2. Доручити управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити розрахунки щодо фінансування з 01.01.2021 року 2,0 штатних одиниць (посади “Завідувач відділу” та “Науковий співробітник”)та оформити відповідну документацію згідно з чинним законодавством України.
  3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити кошти з міського бюджету на фінансування з 01.01.2021 року 2,0 штатних одиниць (посади “Завідувач відділу”та “Науковий співробітник”).
  4. Доручити постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді тазаступнику міського голови з гуманітарних питань здійснити контроль за виконанням цього рішення.

Міський  голова                                                                            М.В.Нетяжук