• 28.11.2022

проєкт

Про затвердження   Статуту Комунального некомерційного

підприємства Фастівської міської ради “Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” (ідентифікаційний код 01994238) в новій редакції

Відповідно до рішень Фастівської міської ради від 13.10.2022 року №26-ХХVІІІ-VІІІ «Про перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади» та від  24.02.2022 року № 30-ХVІІІ-VIIІ «Про затвердження Положення про порядок укладання колективних договорів (внесення змін та доповнень до них), які укладаються комунальними підприємствами Фастівської міської ради», враховуючи лист Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради  «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» від 17.11.2022 року №01-06/936,  керуючись ст. 25  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Статут Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради  «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (ідентифікаційний код 01994238)  в новій редакції (додаток).

2.Затвердити нове місцезнаходження юридичної особи  Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна  лікарня  інтенсивного лікування» : 08500, Київська область, Фастівський район,   місто  Фастів,  вул. Героїв Чорнобиля, буд.28.

3.Керівнику юридичної особи  Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради  «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» провести державну реєстрацію Статуту Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» у новій редакції відповідно до чинного законодавства.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

№ 15 – ДОДАТОК

Міський голова                                                                            Михайло НЕТЯЖУК