Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради,  організація і проведення  урочистих та інших заходів у  населених пунктах, що входять до  Фастівської  міської територіальної громади  на 2021-2025 роки» в новій редакції

• 10.09.2021

Проєкт

Фастівська міська рада

Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками виконавчого

комітету Фастівської міської ради,  організація і проведення  урочистих

та інших заходів у  населених пунктах, що входять до  Фастівської  міської

територіальної громади  на 2021-2025 роки» в новій редакції

Враховуючи рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №450 від 06.09.2021року,  керуючись  п.22 ч.1 ст.26, закону України «Про місцеве самоврядування України»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.         Затвердити Програму «Нагородження відзнаками виконавчого  комітету Фастівської міської ради,  організація і проведення  урочистих  та інших заходів у  населених пунктах, що входять до  Фастівської  міської  територіальної громади  на 2021-2025 роки» в новій редакції   (додається).
  2. Рішення міської ради № 21 -ІV –VIIІ від  23.12.2020 року «Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками виконавчого  комітету   Фастівської  міської ради,організація і проведення  урочистих та інших заходів у  населених пунктах,що входять до  Фастівської  міської  територіальної громади  на 2021-2025 роки» вважати таким,  що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський  голова                                                       М.В.Нетяжук

№ 24 – додаток