• 04.10.2021

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

«Про затвердження Порядку погодження місця розміщення об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, об’єктів відпочинку та розваг на території міста Фастова»

від 13.07.17 №242

Виконавець заходів відстеження – Відділ сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Цілі прийняття акта – впорядкування розміщення та порядку облаштування об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території міста Фастова.

Строк виконання заходів з відстеження – 5 днів (06.09.21–10.09.21р.)

Тип відстеження заходів – періодичне.

Метод відстеження результативності – Одержання результатів відстеження здійснювалось шляхом аналізу відповідно до статистичних даних.

Аналіз отримання значень показників результативності

Результативність даного акту відстежується відділом сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів по кількості звернень підприємців на розміщення та облаштування об’єкта сезонної торгівлі, сезонного об’єкту сфери послуг, відпочинку і розваг, кількості наданих погоджень на розміщення та облаштування об’єкта сезонної торгівлі, сезонного об’єкту сфери послуг, відпочинку і розваг та кількості скарг щодо виявлення порушень.

Кількісні значення показників результативності

Показники результативності 2015 рік 2016 рік 2017 рік 2018 рік 2019 рік 2020 рік 9 міс.

2021 року

Кількість звернень підприємців на розміщення та облаштування об’єкта сезонної торгівлі, сезонного об’єкту сфери послуг, відпочинку і розваг 51 56

80

45

40

36

49

Кількість наданих погоджень на розміщення та облаштування об’єкта сезонної торгівлі, сезонного об’єкту сфери послуг, відпочинку і розваг 35 42

42

25

20

18

28

Кількість скарг щодо виявлення порушень

Висновки та рекомендації

Регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку.

Прийняття цього регуляторного акту мінімізує виникнення ризиків щодо проявів корупційних діянь та дає можливість отримання прозорих умов і правил на здійснення підприємницької діяльності. Розроблений механізм отримання дозволу на початок торгівлі, встановлення чіткого переліку документів для отримання дозволу на сезонну торгівлю дає можливість уникнути порушення санітарних норм та правил дрібно роздрібної торгівлі та забезпечити належний стану території міста.

Відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», рішення Фастівської міської ради від 24.11.2020 р. № 1-II-VIII «Про утворення старостинських округів Фастівської міської ради» створена Фастівська міська територіальна громада. В зв’язку з цим виникає необхідність затвердити новий Порядок погодження місця розміщення об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, об’єктів відпочинку та розваг, який поширюватиметься на всю території Фастівської міської територіальної громади, а не тільки на територію м.Фастів.

Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                                                              О.Б. Зикова

Начальник відділу сфери