• 25.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

20.04.2024                                    м. Фастів                              № 48-XLIX-VIII

«Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади»

у новій редакції

З метою відзначення особистого внеску та заслуг громадян у розвиток культури, освіти, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, промисловості, будівництва, транспорту і зв’язку, торговельного обслуговування, забезпечення законності і правопорядку, суспільного і державного будівництва та соціально-економічного розвитку Фастівської міської територіальної громади, враховуючи рішення Фастівської міської ради від 20.04.2024 №47-XLIX-VIII «Про затвердження Положення та складу комісії з попереднього розгляду питання присвоєння звання «Почесний громадянин Фастівської міської територіальної громади», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про умови та порядок занесення громадян до Книги видатних осіб Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» у новій редакції (додаток).
  2. Доручити комісії з попереднього розгляду питання присвоєння звання «Почесний громадянин Фастівської міської територіальної громади» розглядати кандидатури, подані для занесення до Книги «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади», та здійснювати підготовку відповідних проектів рішень для подальшого розгляду Фастівською міською радою.
  3. Рішення Фастівської міської ради від 23.12.2020 №20-ІV-VIIІ «Про затвердження Положення про умови та порядок занесення громадян до Книги видатних осіб Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

про умови та порядок занесення громадян до Книги видатних осіб

Фастівської міської територіальної громади

«Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади»

у новій редакції

1. Занесення громадян до Книги видатних осіб Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» (далі – Книга «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади») є однією з вищих форм відзначення громадян за їх значні заслуги перед Фастівською міською територіальною громадою.
  2. До Книги «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» за рішенням Фастівської міської ради заносяться громадяни, які працюють (працювали), проживають (проживали) на території Фастівської міської територіальної громади.
  3. Право бути занесеними до Книги «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» мають:

– Герої України;

– громадяни, нагороджені орденами та медалями України, або відзнаками Президента України;

– громадяни, яким присвоєно Указом Президента України почесне звання «Заслужений працівник (відповідної галузі, професії) України»;

– громадяни, яким присуджена одна з Державних премій України;

– історичні постаті Фастівської міської територіальної громади , життя та діяльність яких вплинули на розвиток громади;

– матері, нагороджені орденом «Мати-героїня»;

– громадяни, за їх значні особисті досягнення в галузях економіки, сільського господарства, науки, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, забезпечення законності і правопорядку, громадського і державного будівництва, митці;

– жителі інших міст України, іноземці на знак поваги до їх особистого внеску в соціально-економічний розвиток Фастівської міської територіальної громади, громадсько-політичну та культурно-просвітницьку діяльність.

1. Занесення до Книги «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» відбувається за клопотанням міської ради, органів самоорганізації населення міста, старостинських округів Фастівської міської ради, громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, громадських організацій, політичних та релігійних організацій, трудових колективів підприємств, установ, організацій (незалежно від форм власності), загальних зборів громадян Фастівської міської територіальної громади.
  2. Попередньо, подання для занесення до Книги «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» розглядаються на засіданні Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради та засіданні комісії з попереднього розгляду питання присвоєння звання «Почесний громадянин Фастівської міської територіальної громади» (далі – Комісії), яка утворена рішенням міської ради.

За результатами роботи Комісії здійснюється підготовка відповідного проекту рішення, що подається на розгляд Фастівської міської ради.

1. Рішення Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради та Комісії приймаються відкритим голосуванням, простою більшістю голосів та мають рекомендаційний характер для прийняття рішень Фастівською міською радою.
  2. Відомості про громадян, занесених до Книги «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади», повинні містити наступні дані:

– фото,

– стислі анкетні дані та відомості про трудову і громадську діяльність кандидата;

– копію відповідного рішення Фастівської міської ради.

1. Книга видатних осіб Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» виготовляється та знаходиться на збереженні у Фастівському державному краєзнавчому музеї.
  2. Занесення громадян до Книги видатних осіб Фастівської міської територіальної громади «Золотий фонд Фастівської міської територіальної громади» пільг не передбачає.

Секретар міської ради                                                             Людмила РУДЯК