Про затвердження плану заходів зі створення молодіжного простору «Свій простір» на території подвір’я КЗ ФМР «Фастівський державний краєзнавчий музей»

• 19.07.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    15.07.2021                                                                                                                 №  212 од

Про затвердження плану заходів

зі створення молодіжного простору

«Свій простір» на території подвір’я

КЗ ФМР «Фастівський державний

краєзнавчий музей»

З метою реалізації державної молодіжної політики на території Фастівської міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», на виконання Програми підтримки та розвитку молоді Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 року №13-ІV-VIIІ, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів зі створення молодіжного простору «Свій простір» на території подвір’я комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський державний краєзнавчий музей» згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Ж. П. Швидку.

В. о. міського голови                                                                                О. Б. Зикова

№ 212 ол  від 15.07.2021

План заходів

зі створення молодіжного простору «Свій простір» на задньому подвір’ї

КЗ ФМР «Фастівський державний краєзнавчий музей»

Назва заходу Дата та час проведення

1. Створення і облаштування молодіжного простору «Свій простір»

Протягом 2021 р. Співавтор проекту

Романюк А. О.

(за згодою)

2. Забезпечити безперешкодний доступ до території подвір’я комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський державний краєзнавчий музей» під час реалізації простору.

Протягом реалізації проекту Скоробогата В. В.

Дакал Т. А.

3. Провести БУР-табір на території Краєзнавчого музею з метою облаштування молодіжного простору «Свій простір»

23-25.07.21 Скоробогата В.В.

Романюк А. О.

4. Забезпечити підключення до електромережі для проведення благодійної ярмарки на площі Соборній в рамках БУР-табору 24.07.21

з 18:00

Матвійчук В. А.

Чемерський О. Ю.

5. Забезпечити доступ до гігієнічної кімнати на СК «Машинобудівник» протягом проведення БУР-табору 23-25.07.21 Сіляк В. В.
6. Здійснити закупівлю товарів та послуг, необхідних для створення молодіжного простору «Свій простір» Липень,

Скоробогата В.В.

7.

Витрати, пов’язані з закупівлею товарів та послуг, необхідних для створення молодіжного простору «Свій простір», оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

Липень-серпень

Скоробогата В.В.

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                     Л. О. Тхоржевська