Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2023 рік

• 28.11.2022

Про затвердження Плану діяльності з підготовки

проєктів регуляторних актів у сфері

господарської діяльності на 2023 рік

У відповідності до статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Фастівської міської ради та її виконавчих органів на 2023 рік (Додаток).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Додаток

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК