Про затвердження персонального складу лікарів-спеціалістів, які залучаються для проведення медичного огляду призовників

• 17.01.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

__14.01.2022__                                     м. Фастів                                                         № __9 од_

Про затвердження персонального

складу лікарів-спеціалістів, які

залучаються для проведення

медичного огляду призовників

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», з метою забезпечення своєчасної та якісної приписки громадян України 2005 року народження до призовної дільниці, враховуючи розпорядження голови Фастівської районної державної адміністрації від 24 грудня 2021 року №237, керуючись п. 1 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити персональний склад лікарів-спеціалістів, які залучаються для проведення медичного огляду призовників згідно додатку 1.
  2. Генеральному директору КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» та директору КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД» направити до складу комісії з питань приписки членів комісії згідно додатку 2 та лікарів-спеціалістів, які залучаються до проведення медичного огляду призовників у Фастівському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, на повний робочий день в період з  10 січня  до 18 лютого 2022 року  та щопонеділка з 21 лютого до 31 березня 2022 року відповідно до затвердженого складу.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

Ріпко Ю.В.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету

Фастівської міської ради                                                                Леся ТХОРЖЕВСЬКА

до розпорядження міського голови

від_14.01.2022_ №_9 од_

Члени комісії з питань приписки

1. Дмитренко Людмила Павлівна – лікар КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД».
  2. Яніцький Валерій Людвігович – лікар КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД» (запасний склад).
  3. Маєвська Галина Іванівна – медична сестра КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД», секретар комісії з питань приписки.
  4. Остапчук Антоніна Володимирівна – медична сестра КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД», секретар комісії з питань приписки (запасний склад).

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету

Фастівської міської ради                                                                Леся ТХОРЖЕВСЬКА