Про затвердження одиниці виміру та   норм надання послуг з вивезення побутових відходів  на території населених пунктів старостинських округів Фастівської міської територіальної громади

• 23.07.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                   № ……

Про затвердження одиниці виміру та

норм надання послуг з вивезення побутових

відходів  на території населених пунктів старостинських округів

Фастівської міської територіальної громади

Враховуючи подання заступник міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради, з питань розвитку територій та    керівника Управління  регіонального розвитку та житлово-комунального господарства ФМР  та, на підставі розрахунків наданих виконавцями послуг з вивезення побутових відходів визначених на конкурсних засадах, а також необхідність визначення обсягів реалізації послуг із вивезення твердих побутових відходів під час укладання договорів із споживачами послуг та розрахунків за них,   керуючись ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в України”, пп.3, 6 ч.3ст.4 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 „ Про затвердження  Правил надання  послуг з поводження з  побутовими відходами ”,  згідно з наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.07.2010 № 259 „Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів”, виконавчий  комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити  одиницею  виміру обсягу наданих послуг з поводження  з побутовими відходами на території населених пунктів  старостинських округів Фастівської міської територіальної громади – кубічний метр (куб.м).

2.Затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів для багатоквартирних та одноквартирних житлових будинків на території населених пунктів  старостинських округів Фастівської міської територіальної громади – 0,12 м3 на 1 особу в місяць.

3.Визначення обсягу ТПВ на інших джерелах утворення, виконавець послуги здійснює по аналогії або  фактичному накопиченню, згідно укладеного договору зі споживачем комунальної послуги.

1. Одиниці виміру та норми надання послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів старостинських округів Фастівської міської територіальної громади вводяться в дію з моменту набрання чинності  цього рішення.
  2. 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                 М. В. Нетяжук