Про затвердження нової редакції Статуту та внесення змін до основних видів економічної діяльності комунального підприємства “Фастівський комбінат комунальних підприємств”

• 10.07.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Про затвердження нової редакції Статуту

Враховуючи звернення в.о. начальника КП «Фастівський ККП»                     В.В. Грабини від 13.06.2019 року про затвердження нової редакції Статуту КП «Фастівський ККП» та внесення змін до видів економічної діяльності підприємства та з метою економічного функціонування комунального підприємства, упорядкування видів економічної діяльності підприємства, у відповідності до статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», статті 78 Господарського кодексу України та керуючись статтями 17, 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,:

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити нову редакцію Статуту комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств» (код ЄДРПОУ 03346414), (додається).
  2. Змінити основний вид економічної діяльності комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств» (код ЄДРПОУ 03346414) КВЕД 38.11 Збирання безпечних відходів, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на КВЕД 38.21 Оброблення та видалення безпечних відходів.
  3.  Комунальному підприємству “Фастівський комбінат комунальних підприємств” забезпечити реєстрацію Статуту Комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств» у новій редакції та змін до відомостей про підприємство, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, в порядку, установленому чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

М. В. Нетяжук

Додаток до № 2