Про затвердження нового складу робочої групи з впровадження системи  управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001-2015  в Фастівській міській раді та її виконавчих органах

• 05.07.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  __02.07.2021__                                                                                   № _____190 од____

Про затвердження нового складу

робочої групи з впровадження системи

управління якістю відповідно до

ДСТУ ISO 9001-2015

в Фастівській міській раді та її виконавчих органах

У зв’язку з кадровими змінами в виконавчих органах Фастівської міської ради, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити новий склад робочої гупи з впровадження системи управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001-2015 в Фастівській міській раді та її виконавчих органах згідно додатку 1 .
  2. Розпорядження міського голови № 193од від 22.07.2020 року «Про затвердження нового складу робочої групи з впровадження системи управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001-2015 в Фастівській міській раді та її виконавчих органах» вважати таким , що втратило чинність.
  1. 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами( секретаря) виконавчого комітету Тхоржевську Л.О.

Робоча група

Міський голова                                                                        М.В.Нетяжук