Про  затвердження графіку роботи відділу організації надання адміністративних послуг Управління надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради

• 15.04.2021

РШЕННЯ

№___________                                                                                                                                                    від______

Про  затвердження графіку роботи

відділу організації надання адміністративних

послуг Управління надання адміністративних

послуг виконавчого комітету Фастівської

міської ради

Відповідно   Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»,   та керуючись пп. 4 п. б ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити графік роботи відділу організації надання адміністративних послуг Управління надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради згідно додатку.
  2. Начальнику відділу організації надання адміністративних послуг Управління надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради щомісячно подавати міському голові на затвердження графіки роботи адміністраторів відділу організації надання адміністративних послуг Управління надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради відповідно до чинного законодавства.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 194 від 22.04.2016.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                                                                        М.В. Нетяжук

до рішення виконкому

№______від ____  2021 р.

Графік роботи відділу організації надання адміністративних послуг Управління надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради