• 29.09.2022

Проєкт

Про залучення гранту від Північної Екологічної Фінансової

Корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади»

З метою фінансування інвестиційних заходів для реконструкції та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади шляхом закупівлі спеціалізованої комунальної техніки, основними критеріями якої є ефективне використання палива, сучасні вимоги до викидів, а також вирішення ряду питань екологічного напрямку та благоустрою, відповідно до статті 19 Конституції України, Рамкової угоди між Урядом України та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією, підписаної 17 вересня 2009 року, ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Північною екологічною фінансовою корпорацією» від 21 вересня 2010 року № 2533-VI, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Збільшити суму гранту від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) у рамках Програми NEFCO NIP з модернізації систем водопостачання та водовідведення України, залученого відповідно до рішення Фастівської міської ради від 12 грудня 2019 року № 13-LXIX-VII «Про здійснення запозичення у 2019 році», з 400 000 євро до 960 000 євро на підставі отриманого проєкту Договору про внесення змін №2 до договору про грант NIP 2/19 від 27.12.2019 на наступних умовах:

1.1. Назва інвестиційного проєкту: «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади».

1.2. Обсяг та валюта гранту: 960 000 євро.

1.3. Мета гранту: фінансування інвестиційних заходів для реконструкції та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади.

1. Грант надається в євро та буде сплачуватися грантодавцем безпосередньо підряднику.
  2. Внести зміни у Договір про грант з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) NIP 2/19 від 27.12.2019, як Виконавчою Організацією Програми NEFCO NIP з модернізації систем водопостачання та водовідведення України, на умовах, зазначених у пункті 1 даного рішення.
  3. Уповноважити міського голову вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням гранту, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини (включаючи підписання Змін до Договору про грант на умовах НЕФКО), а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із залученням гранту.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                          Михайло НЕТЯЖУК