Про закріплення відповідальних осіб за проєктами, які напрацьовані під час стратегічної зустрічі «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської МТГ »

• 13.07.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від __12.07.2021____                                                                     №___204 од___

Про закріплення відповідальних осіб

за проєктами, які напрацьовані під час

стратегічної зустрічі «Командна взаємодія:

трансформація та розвиток медицини

Фастівської МТГ »

Враховуючи підсумки стратегічної зустрічі «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської МТГ» за участю представників ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», депутатського корпусу, медичних працівників КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ» та КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД», представників структурних підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради, з метою розвитку медицини  Фастівської міської територіальної громади, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Взяти до реалізації 4 проєкти з робочими назвами, а саме:

– «Медичний кол-центр»;

– «Поліклініка без черг»;

– «Хірургія одного дня»;

– «Підвищення рівня престижності професії лікаря приймального відділення».

1. Затвердити керівників робочих груп по реалізації проєктів:
Проєкт Керівник робочої групи
1 «Медичний кол-центр» Смірнова Мирослава Олександрівна – депутат міської ради
2 «Поліклініка без черг» Романчук Наталія Сергіївна – медичний директор з амбулаторно-поліклінічної допомоги КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
3 «Хірургія одного дня» Казакова Юлія Валеріївна – медичний директор з дитинства і пологової допомоги КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
4 «Підвищення рівня престижності професії лікаря приймального відділення» Полторак Ольга Антонівна – медичний директор з надання стаціонарної допомоги дорослому населенню КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ»
  1. Генеральному директору КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ» Герцуну А.В.:

3.1. забезпечити реалізацію проєктів «Поліклініка без черг», «Хірургія одного дня», «Підвищення рівня престижності професії лікаря приймального відділення» до 31.12.2021р.;

3.2. видати наказ про створення робочих груп по реалізації вище вказаних проєктів до 15.07.2021р.

3.3. подати план дій реалізації даних проєктів, у якому будуть прописані цілі проєктів, перелік заходів та дати їх реалізації,  індикатори результатів реалізації проєктів до 26.07.2021р.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини. Давиденко О.П.

Міський голова                                                                   М.В. Нетяжук