Про закінчення опалювального сезону 2019/2020 року на об’єктах, що обслуговуються КП «Фастівтепломережа» у м. Фастів

• 31.03.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   27.03.2020                                                                                                     №177

Про закінчення опалювального сезону

2019/2020 року на об’єктах, що

обслуговуються КП  «Фастівтепломережа»

у м. Фастів

Розглянувши подання  КП «Фастівтепломережа» про закінчення опалювального сезону 2019/2020 року у м. Фастів на об’єктах, що обслуговуються КП «Фастівтепломережа» та управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради, враховуючи  прогнозоване підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря t +8 та вище, Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, ДБН В.2.5-39:2008 «Теплові мережі», пункту 7.9.4 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 року №71, враховуючи погодні умови та середньодобові показники зовнішнього повітря, керуючись пп.1 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Фастівської міської ради  вирішив:

1. Завершити 31 березня 2020 року опалювальний сезон по м. Фастів  на об’єктах, що обслуговуються КП «Фастівтепломережа» та управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради, забезпечивши теплопостачання наступних об’єктів: амбулаторію загальної практики сімейної медицини №1 (розташованої за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Київська, 57), амбулаторю  загальної практики сімейної медицини №2 (розташованої за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Івана Ступака, 11) Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».

1. В.о директора КП «Фастівтепломережа» Єзану А.М., управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради, за виключенням  амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 (розташованої за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Київська, 57), амбулаторії  загальної практики сімейної медицини №2 (розташованої за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Івана Ступака, 11) Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський центр первинної медичної (медико- санітарної) допомоги», виконати відключення тепла в технологічній послідовності з урахуванням експлуатаційних вимог.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                                     М.В.Нетяжук