Про визначення території для розміщення дитячо-спортивного майданчику між вул. Великопокровська та вул. Стадіонна в м. Фастів Київської області

• 08.09.2022

________________      м.Фастів                                   № _________

Про визначення території для

розміщення дитячо-спортивного

майданчику між вул. Великопокровська та

вул. Стадіонна в м. Фастів Київської області

У зв’язку з необхідністю забезпечення населення мікрорайону Потіївка майданчиками для ігор дітей, занять фізкультурою та спортом, а також відпочинку дорослого населення, враховуючи звернення комітету самоорганізації населення та мешканців мікрорайону Потіївка щодо визначення територій загального користування для розміщення дитячого та спортивного майданчика на вільній земельній ділянці між вул. Великопокровська та вул.Стадіонна в м. Фастів Київської області, керуючись п.п.7 п.«а» ст.30, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Визначити на землях комунальної власності територію загального користування для розміщення дитячо-спортивного майданчику між вул. Великопокровська та вул. Стадіонна в м. Фастів Київської області, згідно додатку.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                        Михайло НЕТЯЖУК

ДОДАТОК