Про виплату грошової премії лауреату щорічної літературної премії ім. В. І. Косовського

• 25.08.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14.08.2023                               м. Фастів                             195-од

Про виплату грошової премії

лауреату щорічної літературної

премії ім. В. І. Косовського

З метою належного відзначення щорічної літературно-мистецької премії імені В. І. Косовського, відповідно до Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021–2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 № 12-IV-VIІI, протоколу засідання членів журі літературної премії В.І. Косовського від 14 липня 2023 року № 3, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити виплату грошової винагороди лауреату щорічної літературно-мистецької премії Фастівщини імені Володимира Косовського Страшуку Анатолію Володимировичу у розмірі 1000(одна тисяча)грн без урахуванням податків.
  2. Витрати, пов’язані з організацією вручення премії, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2730.
  3. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський  голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК