Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на заходи пов’язані із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації щодо поширення COVID-19

• 17.03.2020

Р І Ш Е Н Н Я

від “16” _03__ 2020  року                                                              №__121

м. Фастів

Про виділення коштів з резервного

фонду міського бюджету на заходи пов’язані

із запобіганням виникненню надзвичайної

ситуації щодо поширення COVID-19

Розглянувши звернення КНП  ФМР «Фастівський міський Центрпер винної медичної

(медико-санітарної) допомоги» від 16.03.2020 року та враховуючи висновки фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради від 16.03.2020 № 2-10/33, відповідно до ч.2 ст. 24 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету», керуючись пп.4 п.а ч.1 ст. 28, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 20.12.2019 року № 2-LХХ-VIІ«Про міський бюджет на 2020 рік», враховуючи ріщення міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС від 16.03.2020 виконавчий комітет Фастівської міської вирішив:

1. Виділити кошти з резервного фонду міського бюджету Фастова головному розпоряднику коштів – виконавчому комітету Фастівської міської ради для організації заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації щодо поширення COVID-19 (за КПКВ 0212111) в сумі 978000 грн. на придбання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та діагностичних засобів, медикаментів  та обладнання.
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити в установленому порядку фінансування видатків, визначених у пункті 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук