Про встановлення відзнак та заохочень міського голови до Дня молоді у 2023 році

• 25.08.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11.08.2023                                            м. Фастів                                      193-од

Про встановлення відзнак

та заохочень міського голови

до Дня молоді у 2023 році

Відповідно до Програми підтримки та розвитку молоді Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 23.12.2020 року №  13-ІV-VIIІ, Положення про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови молоді «За вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя», затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20.04.2018 року № 165, враховуючи висновки комісії з присвоєння відзнак та заохочень Фастівського міського голови для дітей та молоді від 02.08.2023 року, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відзначити з нагоди святкування Дня молоді 2023 року у Фастівській міській територіальній громаді кращих представників молоді Подякою міського голови за вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя, особистий вагомий внесок у зростання престижу Фастівської міської територіальної громади та визначити як вид заохочення грошову винагороду у розмірі 1 000 грн. 00 коп. кожному, без врахування податків:
  • Герасименка Андрія Григоровича – командира відділення окремої резервної озброєної роти добровольчого формування №1 Фастівської МТГ;
  • Дерев’яченка Віталія Петровича – лікаря-психіатра поліклініки КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ»;
  • Докієнка Івана Олександровича – тренера-викладача відділення з веслування на байдарках і каноє ДЮСШ «Локомотив» відділу з питань фізичної культури та спорту;
  • Донцову Анну Павлівну – волонтерку Благодійного Фонду Святого Мартіна;
  • Дунаєва Микиту Васильовича – кондитера майстерні печива «Коржик»;
  • Жданова Олександра Валерійовича – волонтера Благодійного Фонду Святого Мартіна;
  • Жук Надію Володимирівну – медичного директора КНП ФМР «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»;
  • Кайдаш Єлизавету Сергіївну – заступницю голови Молодіжної ради міста Фастова;
  • Коновалова Миколу Олеговича – старшого лейтенанта, командира взводу 1 стрілецької роти;
  • Корольчука Вадима Петровича – пастора церкви «Воскресіння»;
  • Пипу Ірину Анатоліївну – головного спеціаліста групи морально-психологічного забезпечення Фастівського РТЦК та СП;
  • Путного Павла Ігоровича – молодшого сержанта, начальника складу взводу матеріально-технічного забезпечення;
  • Складану Юлію Андріївну – волонтерку;
  • Сосновську Анастасію Василівну – випускницю Фастівського академічного ліцею  №2;
  • Ткач Наталію Олександрівну – чергову по станції Фастів виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця АТ «Укрзалізниця»;
  • Чужу Олександра Миколайовича – директора КЗ ФМР «Борівський центр культури та дозвілля».
  1. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 16 000 грн. 00 коп. без врахування податків та зборів за рахунок коштів міського бюджету, виділених управлінню культури, молоді та туризму  по КЕКВ 2282 по КПКВК 1013133, відповідно до Програми підтримки та розвитку молоді Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 23.12.2020 року №  13-ІV-VIIІ.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

В.о.міського голови                                                                                           Олена ЗИКОВА