Про встановлення  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та   послуги з постачання теплової енергії що надаються КП «Фастівтепломережа»

• 14.09.2022

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                               №

Про встановлення  тарифів

на теплову енергію, її виробництво,

транспортування, постачання та

послуги з постачання теплової енергії

що надаються КП «Фастівтепломережа»

Розглянувши подання  КП «Фастівтепломережа» про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії, що надаються КП «Фастівтепломережа», відповідно до «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 із змінами, відповідно до «Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, подання для їх встановлення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 р. № 239, п. 1 ч. 1 ст. 1 ст. 2 Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» № 2479-ІХ від 29.07.2022 р., ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», ст. 15 Закону України «Про ціни і ціноутворення», керуючись пп. 2 п. а ч. 1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради  вирішив:

1. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії, що надає КП «Фастівтепломережа» з урахуванням економічно обґрунтованих витрат на її виробництво, транспортування та постачання (додаток 1,2):

–  для споживачів ІІ групи (бюджетні установи)  в сумі 4 122 грн. 82 коп. за 1 Гкал.;

– для споживачів ІІІ групи (інші споживачі) тариф на теплову енергію в  сумі 7 898 грн. 00 коп. за 1 Гкал.

1. Тарифи встановлені з урахуванням податку на додану вартість.
  2. Затвердити структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, що надає КП «Фастівтепломережа» (додатки 3-5).
  3. Вважати чинним тарифи затверджені рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 538 від 03.11.2021 року, у відповідності до Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування».
  4. Покриття різниці в тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії для ІІ та ІІІ груп споживачів підлягає відшкодуванню на умовах та в порядку визначених Законом України«Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК