Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для населення, бюджетних установ та інших споживачів на території Малоснітинського,  Веприцького, Великоснітинського  та Фастівецького старостинських округів

• 21.12.2023

РІШЕННЯ

18  грудня 2023 року                                         м. Фастів                                    № 590

Про встановлення тарифів

Великоснітинського  та Фастівецького

старостинських округів

Розглянувши подання КП «Господар» щодо встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2023 р. №1031 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р., № 130, керуючись пп.2 п. «а», ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити КП «Господар» тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для населення, бюджетних установ та інших споживачів на території Малоснітинського, Великоснітинського, Веприцького та Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради згідно Додатків 1, 2, 3, 4.
  2. Встановлені тарифи вводяться в дію з моменту прийняття рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань  діяльності  виконавчих  органів ради,  з питань ЖКГ.

Додатки

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК