• 15.04.2021

РІШЕННЯ

Від                                                                                                                                                                                            №

Про встановлення тарифів

на послуги з поводження з  побутовими відходами

для населення, бюджетних установ,

інших споживачів

Розглянувши подання КП ФМР «Фастівська ЖЕК» щодо встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пп.2 п.а, ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   Постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р., № 130,  виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити КП ФМР «Фастівська ЖЕК» тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для населення, бюджетних установ та інших споживачів згідно додатку.
  2. Встановлені тарифи вводяться в дію з моменту прийняття рішення.
  3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                                                             М. В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету

Фастівської міської ради

від «___»  2021 року № ____

Тарифи на вивезення твердих побутових відходів, що надаються

КП ФМР «Фастівська житлово-експлуатаційна контора»

Найменування послуг

Тариф з урахуванням ПДВ, грн./м3
Населення, бюджетні організації та інші споживачі
Вивезення твердих побутових відходів 183,53
Тарифи на вивезення твердих побутових відходів для населення на 1 людину в місяць з ПДВ, грн.
Багатоквартирні будинки та будинки приватного сектору 22,02

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                       Л.О.Тхоржевська

Начальник КП ФМР «Фастівська ЖЕК»                                                    М.М. Савочка

Пояснювальна записка до проекту рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

«Про встановлення тарифів на послуги з поводження з  побутовими відходами для населення, бюджетних установ, інших споживачів»

Відповідно до пп.2 п.а ст..28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відома виконавчих органів міських рад належать власні повноваження:

• встановлення в порядку і межах визначених законодавством, тарифів на побутові, комунальні, транспортні та інші послуги.

Необхідність прийняття даного рішення визване зміною мінімальної заробітної плати та інфляційними процесами в державі.

Даним рішенням встановлюються тарифи на послугу з поводження з побутовими відходами на рівні собівартості на даний час.

Приведення тарифу до рівня собівартості дасть змогу покращити фінансовий стан підприємства та якість надання відповідних послуг.

Начальник КП ФМР «Фастівська ЖЕК»                                                                          М.М. Савочка