Про встановлення  тарифів на послуги з очистки стоків, прийнятих зливною станцією

• 15.04.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від _______                                                                                                                                                                     № ______

Про встановлення  тарифів

на послуги з очистки стоків,

прийнятих зливною станцією

Розглянувши подання комунального підприємства КП ФМР «Фастівводоканал»,щодо встановлення  тарифів на послуги з очистки стоків, прийнятих зливною станцією, керуючись пп.2п.а ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Встановити тарифи на послуги з очистки стоків, прийнятих зливною станцією КП ФМР «Фастівводоканал»згідно додатку 1.

2.Встановлені тарифи ввести в дію моменту прийняття виконавчим комітетом Фастівської міської ради даного рішення.

3.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.02.2019 № 70 «Про затвердження  тарифів на послуги з очистки стоків, прийнятих зливною станцією».

1. 4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради , з питань ЖКГМатвійчук В.А.

Міський  голова                                                                                 М.В.Нетяжук

до рішення

виконавчого комітету

№……………….від………………..

РОЗРАХУНОК ТАРИФІВ

на послуги з очистки стоків, прийнятихзливноюстанцією

КП ФМР “Фастівводоканал” на 2021 рік

Назвапоказника Один.

виміру

Водовідведення
1 Послуги з очистки стоків, прийнятихзливноюстанцією Тис.м3 47,8
2 Витративиробництва Тис.грн. 1068,82
3 Тариф за послуги з очистки стоків, прийнятихзливноюстанцією без ПДВ грн. 22,36
4 Плановийприбуток грн. 4,31
5 Всього тариф грн..           26,67
6 Тариф за послуги з очистки стоків, прийнятихзливноюстанцією з ПДВ грн. 32,00

Керуючий справами  (секретар)

виконавчогокомітету                                           Л.О.Тхоржевська

Пояснювальна записка

щодо необхідності прийняття рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради  «Про встановлення тарифів на послуги з очистки стоків, прийнятих зливною станцією»

Комунальне підприємство  Фастівської міської ради «Фастівводоканал»повідомляє, що на даний момент  діють тарифи на послуги з очистки стоків, які  приймаються  зливною станцією КОС в розмірі 23,34 грн. за 1 куб.м. без ПДВ, прийняті рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.02.2019 року №70  «Про затвердження тарифів на послуги з очистки стоків , прийнятих зливною станцією».

Проте,  витрати по очистці стоків зростають   по всім статтям витрат.

Так, наприклад, вартість електроенергії, яка складає найбільшу питому вагу в матеріальних затратах  ( 76,6 %) , в  2020 році проти 2019 року зросла на 21% або на 0,48 грн. за кВт/год.

В 2020 році збільшення витрат відбулося по статті “ витрати на оплату праці ”, питома вага якої в витратах становить 51,3 %.

Розмір прожиткового мінімуму з 01.01.2021 в державному бюджеті встановлено в розмірі 2270,00 грн.  проти 2102,00 гривень. Розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2021  зріс  до 6000,00 грн. проти  4723,00 гривень.

Тому, для запобігання збитковості по підприємству при наданні послуг з очистки стоків, прийнятих зливною станцією КОС, необхіднопереглянутивстановленітарифи.

Попередньо питання щодо підняття тарифів розглянуте  та погоджене постійною комісією з питань комунальної власності та ЖКГ  і розвитку місцевого самоврядування.

Т.в.о.директора КП  ФМР «Фастівводоканал»                                                          В.Ю.Коршак