Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №200 від 16.04.2021 «Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Рекрученко Тетяни Андріївни та Яковюка Олександра Андрійовича по *** в м. Фастів»

• 28.05.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.05.2021………                                                                                             № 247

Про внесення змін в рішення

виконавчого комітету Фастівської

міської ради №200 від 16.04.2021

«Про присвоєння адреси об’єкту

нерухомого майна – житловому будинку

Рекрученко Тетяни Андріївни та

Яковюка Олександра Андрійовича

по *** в м. Фастів»

У зв’язку з впорядкуванням нумерації по провулку, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст.30, п.«б», п.п.10, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Фастівського міської ради №200 від 16.04.2021 р., «Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Рекрученко Тетяни Андріївни та Яковюка Олександра Андрійовича по *** в м. Фастів» та викласти його в наступній редакції:

«1. Присвоїти адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що належить Рекрученко Тетяні Андріївні та Яковюку Олександру Андрійовичу: Україна, Київська обл., м. Фастів, ***».

1. Зобов`язати Рекрученко Т.А. та Яковюка О.А. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по *** в м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук