Про внесення змін у додаток до розпорядження №21 од від 20.01.2021 р. «Про затвердження складу робочої групи Управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів»

• 13.07.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   09.07.2021                                                                                                       № 199 од

Про внесення змін у додаток

№21 од від 20.01.2021 р.

«Про затвердження складу робочої групи

Управління розвитку територій та благоустрою

Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського,

Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів

Фастівської міської ради для надання одноразової

матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів»

У зв`язку з кадровими змінами в Управлінні розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до складу робочої групи Управління розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради для надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям відповідних округів, затверджена розпорядженням міського голови № 21 од від 20.01.2021 р. та затвердити в новій редакції згідно Додатку.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                    М. В. Нетяжук

до розпорядження виконавчого

комітету Фастівської міської ради

№_199 од_від  «09»_07_2021 р.

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

Снігур А.М.                                  керівник робочої групи, в.о. начальника

Управління розвитку територій та благоустрою

Бортниківського, Веприцького,