Про внесення змін до Розпорядження  міського голови від 19.05.2022 року  №94 од «Про підготовку господарського комплексу та  об`єктів соціально-культурного призначення Фастівської міської  територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 р.»

• 12.07.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08 липня   2022 року                      м.Фастів                          125-од

Про внесення змін до Розпорядження

міського голови від 19.05.2022 року

№94 од «Про підготовку господарського комплексу та

З метою належної і своєчасної підготовки житлово-комунального господарства та об`єктів соціально-культурного призначення Фастівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року та на виконання розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 10.05.2022 року № 287 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2022 року», а також, враховуючи необхідність заготівлі дров для обігріву приміщень, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до складу оперативного штабу з питань підготовки господарського комплексу та об`єктів соціально-культурного призначення Фастівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023року, включивши до його складу – Гринчій Вадима Петровича, головного інженера Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство».
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                      Михайло НЕТЯЖУК