• 04.10.2021

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

“Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.05.16 р. № 261 “Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, підпорядкованих відділу культури і туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради (КЗ ФМР “Фастівський міський Палац культури”, КЗ ФМР “Фастівський державний краєзнавчий музей”, КЗ ФМР “Фастівська міська бібліотека”), Переліку платних послуг та Прейскуранту цін”

від 26.08.2020 року №353

Виконавець заходів з відстеження – управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Ціліприйняття акта:

1. Установлення економічно обґрунтованих тарифів на платні послуги, які надаються КЗ ФМР “Фастівський міський Палац культури”.
  2. Збільшення переліку платних послуг, що надаються КЗ ФМР “Фастівський міський Палац культури”.
  3. Реалізація владних повноважень, наданих Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
  4. Раціональне використання бюджетних коштів.
  5. Отримання власних надходжень, як передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 № 1271 “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності”, наказу Міністерства культури України, Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.12.2015 № 1004/1113/1556 “Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності”,  до спеціальних рахунків закладів культури.
  6. Створення умов відкритості та прозорості порядку надання платних послуг, контроль за використанням коштів, формування ціни.
  7. Покращення матеріально-технічного стану закладів культури.
  8. Вчасна виплата заробітної плати працівникам, які її отримують за рахунок додаткових надходжень Палацу культури.
  9. Погашення непрофінансованих бюджетом статтей витрат.

Строк виконаннязаходів з відстеження – 8 днів (07.09.21-14.09.21)

Тип відстеження – повторне.

Заходи, які були виконані з відстеження результативності:вивчення фінансово-економічних показників згідно аналізу фактичних надходжень за попередній період з урахуванням економічних умов сьогодення.

Метод відстеженнярезультативності– аналіз статистичних даних.

Аналіз отриманих значень показників результативності:

Назва показника 2018 р. 2019 р. 2020р.

(І квартал)

2020 р. 2021 р.

(І квартал)

1. Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюється дія акта:
Кількість відвідувачів культурно-масових заходів та святкових концертів Палацу культури 51 583 особи 56 063 особи 14 010 осіб 15387 4327
Учасників платних студій Палацу культури 518 осіб 480 осіб 457 осіб 457 233
Кількість договорів по наданню послуг для організацї та проведення концертів, вистав, тематичних вечорів, творчих зустрічей у Палаці культури 29 39 9 9 7
Кількість договорів оренди приміщень Палацу культури 14 13 14 13 12
2. Загальні надходження коштів за надані послуги:
Палац культури 1 629 432,27 грн 1 645 922,89 грн 546 741,65 грн 8520574,64 грн 2920116,63  грн
3. Рівень поінформованості фізичних осіб з основних положень акту 100 %* 100 %* 100 %* 100 %* 100 %*

*Рівень поінформованості громадян з основними положеннями акта – 100% за рахунок оприлюднення регуляторного акту в мережі Інтернет, на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету.

Висновки та рекомендації: розглянувши та порівнявши показники роботи Палацу культури за 2020 рік та І кварталу 2021 року, ми бачимо   відмінність. Показники   знизилися у зв’язку з тим, що в 2020 році було введені карантинні обмеження. Тому об’єктивно оцінити показники не можливо.

Регуляторний акт має середній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує нагальних змін чи доповнень.

Прийняття рішення виконавчим комітетом Фастівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.05.16 р. № 261 “Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, підпорядкованих відділу культури і туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради (КЗ ФМР “Фастівський міський Палац культури”, КЗ ФМР “Фастівський державний краєзнавчий музей”, КЗ ФМР “Фастівська міська бібліотека”), Переліку платних послуг та Прейскуранту цін» надало змогу, наповнити надходження до спеціального фонду комунального закладу. Так, протягом 2020-2021 року за рахунок коштів, отриманих за надання платних послуг, було проведено поточні ремонтні роботи у приміщеннях закладу та покращено матеріально-технічну базу.

Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                                    О.Б. Зикова

Начальник управління культури, молоді