• 08.09.2022

Р І Ш Е Н Н Я

__________                                      м. Фастів                                    ___________

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету Фастівської

міської ради від 13.07.2022 року   № 163

“Про погодження розміру батьківської

плати за навчання у КЗ ФМР “Фастівська

дитяча музична школа” та пільг для

окремих категорій учнів на 2022-2023

навчальний рік”

З метою врегулювання механізму нарахування батьківської плати у мистецьких закладах  громади, відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 року № 260 «Про встановлення розміру батьківської плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», керуючись пп. 1 п. а, ст. 32 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Внести зміни та доповнення до абз. 4, п.п. 2.2, п. 2 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 13.07.2022 № 163  “Про погодження розміру батьківської плати за навчання у КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична школа” та пільг для окремих категорій учнів на 2022-2023 навчальний рік” та викласти в такій  редакції:           « – дітям, батьки яких є учасниками бойових дій та учасниками АТО/ООС  у Донецькій та Луганській областях при наявності  посвідчення УБД, або на час дії воєнного стану інших підтверджуючих документів (довідки, витягу з наказу  з військової частини, військового комісаріату тощо) на 50% від вартості оплати за навчання.»
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Ж. П. Швидку.

Міський голова                                                                                    Михайло НЕТЯЖУК