Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2016року №1-ХХІI-VII «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів »

• 25.03.2020

РІШЕННЯ

Про внесення змін до  рішення  міської ради від 29.12.2016року  №1-ХХІIVII «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів »

Враховуючи пропозицію міського голови Нетяжука М.В., з метою впорядкування структури міської ради і загальної чисельності працівників  міської ради  та її виконавчих органів,  керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Скоротити посаду головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  2. Ввести в штат виконавчого комітету Фастівської міської ради 1 штатну одиницю , а саме  посаду  головний спеціаліст – бухгалтер фінансово-господарського  відділу за рахунок скороченої посади Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  1. У встановленому порядку попередити працівника, якого стосуються зазначені зміни, про його можливе вивільнення та забезпечити дотримання його соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.
  2. Міському голові   привести штатний розпис апарату Фастівської міської ради   та її виконавчих органів у відповідність до прийнятого рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський  голова                                                               М.В.Нетяжук