Про внесення змін до  рішення  міської ради від 29.12.2016року  №1-ХХІI-VII «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів »

• 03.03.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 16-LХХІ -VІІ

від 26.02.2020 року

Про внесення змін до  рішення  міської ради від 29.12.2016року  №1-ХХІIVII «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів »

Враховуючи пропозицію міського голови Нетяжука М.В., для забезпечення безперервної  роботи чергових відповідальних у приміщенні адмінбудинку, враховуючи ч.1 ст. 59 КЗпП та п. 7 Методичних рекомендацій  щодо застосування підсумованого обліку робочого часу № 138 від 19.04.2006 року, з метою впорядкування структури виконавчих органів  ради, загальної чисельності працівників  апарату ради  та її виконавчих органів,  керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни в п.2 рішення міської ради №1-ХХІI-VII від 29.12.2016 в частині збільшення загальної чисельності апарату ради та її виконавчих  органів на 1 одиницю, шляхом викладення його в наступній редакції: «Затвердити загальну чисельність апарату ради та її виконавчих  органів у кількості 173,75 одиниць»

2.Ввести, за рахунок збільшення штатної чисельності:

-у відділ господарського забезпечення  посаду черговий  відповідальний  в кількості 1 штатної одиниці.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити видатки на утримання апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів з урахуванням п.1 даного рішення.
  2. Міському голові   привести штатний розпис апарату Фастівської міської ради   та її виконавчих органів у відповідність до прийнятого рішення.

5 . Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський  голова                                                                М.В.Нетяжук