Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради  № 76-VІІ-VIIІ від  11.02.2021 року «Про утворення, визначення  чисельності та затвердження персонального  складу  виконавчого  комітету Фастівської  міської ради VІІІ  скликання»

• 10.09.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Враховуючи заяву на звільнення старости Оленівського старостинського округу Малиша Сергія Івановича, керуючись  п.5 ч.4 ст.42, ст.51 , п.3 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада
В И Р І Ш И Л А:

Внести зміни до п. 2 рішення Фастівської міської ради VIІІ скликання № 76-VІІ-VIIІ від  11.02.2021 року  «Про утворення, визначення  чисельності та затвердження персонального  складу  виконавчого  комітету Фастівської  міської  ради VІІІ  скликання»,  шляхом виключення з персонального складу виконавчого комітету Фастівської міської ради VIІІ скликання Малиша Сергія Івановича.

Міський голова                                                                       М.В.Нетяжук