Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради № 18-VII-VIII від 11 лютого 2021 року «Про проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського та Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради»

• 21.04.2021

РІШЕННЯ

Розглянувши подання заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій Снігура А.М., враховуючи кадрові зміни в апараті Фастівської міської ради та її виконавчих органів, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до складу конкурсної комісії з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського та Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради, а саме: сіл Бортники, Веприк, Млинок, Мала Снітинка, Велика Офірна, Мала Офірна, Велика Снітинка, Фастівець, Клехівка, Гвардійське, затвердженого рішенням, Фастівської міської ради № 18-VII-VIII від 11.02.2021, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого  самоврядування.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

до рішення міської ради

від __________ №___________

СКЛАД

Снігур Андрій

Миколайович

–    начальник Управління розвитку територій і благоустрою ФМР, голова конкурсної комісії;

Шевчук Тетяна

Миколаївна

Бондарчук Анатолій

Миколайович

–    головний спеціаліст Управління розвитку територій

і благоустрою ФМР, секретар конкурсної комісії;

Члени комісії:

–  директор КП « Фастівтепломережа»

Зоренко                                Олена Аркадіївна

–    начальник відділу ЖКГ;

Іщук

Ігор Володимирович

–        начальник Фастівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області (за згодою);

Кирсенко

Наталія Юріївна

Короленко

Юрій Костянтинович

Корчук

Іван Петрович

Кособокова
Анжела Михайлівна

Литвин

Віктор Петрович

Мельниченко

Анна Валеріївна

Свириденко

Наталія Олександрівна

Хоменко

Тетяна Миколаївна

Барановський Сергій

Леонідович

міської    ради

–       головний спеціаліст з питань екології та охорони навколишнього природного середовища відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології;

–        староста Фастівецького старостинського округу;

–    староста Великоснітинського старостинського   округу;

–        староста Бортниківського старостинського округу;

–        староста Малоснітинського старостинського округу;

–         начальник юридичного управління;

–        начальник відділу внутрішнього фінансового контролю      та аудиту;

–         староста Веприцького старостинського округу

–         депутат міської ради