Про внесення змін до Програми робіт з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф на території  Фастівської міської територіальної громади Фастівського району Київської області, затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 145 від 11.05.2022 року

• 16.08.2022

Р І Ш Е Н Н Я

____________________      м.Фастів                                   № _________

Про внесення змін до Програми робіт

з обстеження об’єктів, пошкоджених

внаслідок збройної агресії рф на території

Фастівської міської територіальної

громади Фастівського району

Київської області, затвердженої

рішенням виконавчого комітету

Фастівської міської ради № 145 від 11.05.2022 року

З  метою ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану, відповідно до Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 22.05.2022року № 2263-IX, постанов Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 року № 257 «Про затвердження Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва», від 19 квітня 2022 року № 473 «Про затвердження Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд», п.2 рішення Фастівської міської ради № 6-XXII-VIII від 19.05.2022 року «Про затвердження Програми робіт з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф на території Фастівської міської територіальної громади Фастівського району Київської області, рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 05.05.2022 № 96 «Про проведення обстеження об’єктів інфраструктури, будівель, споруд та інших об’єктів, передбачених законодавством,що зазнали руйнувань та пошкоджень внаслідок бойових дій збройних сил російської федерації на території Фастівської міської територіальної громади», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до Програми робіт з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф на території Фастівської міської територіальної громади Фастівського району Київської області, затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 145 від 11.05.2022 року, виклавши її в новій редакції (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                              Михайло НЕТЯЖУК