Про внесення змін  до фінансового плану Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради „Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” на 2022 рік

• 14.07.2022

Р І Ш Е Н Н Я

_13.07.2022____                                   м. Фастів                                               № _174______

З метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи та розвитку Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради „Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.12.2021р.  № 614,  керуючись,  ст.78 Господарського кодексу України, пп.4 п. «а» статті 27, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Фастівської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до фінансового плану Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради „Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” на 2022 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету від  01.2022р. № 14, виклавши його в наступній редакції  ( додається).
  1. Відповідальність за виконання  даного рішення покласти на  директора Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради „Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги”.
  2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

ФІН ПЛАН 01.07.2022р.(1)

Міський голова                                                                                         Михайло  НЕТЯЖУК