Про внесення змін до договору оренди комунального майна №31 від 15.05.2019 року, за адресою: вул. Нова, 9, м. Фастів, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»

• 20.08.2021

проєкт

Про внесення змін до договору оренди комунального майна

№31 від 15.05.2019 року, за адресою: вул. Нова, 9, м. Фастів, укладеного з

Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»

Враховуючи лист Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» від 10.08.2021р. №06/404, щодо збільшення орендованої площі, шляхом включення до переліку орендованого майна наступних приміщень: приміщення гаража, площею 33,1кв.м; приміщення складу, площею 23,4кв.м; приміщення складу, площею 21,7кв.м, згідно рішення комісії з питань оренди майна Фастівської міської територіальної громади від 11.08.2021р., діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до договору оренди комунального майна №31 від 15.05.2019 року, за адресою: вул. Нова, 9, м. Фастів, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» та викласти пункт 1.1. розділу 1. «Предмет Договору» в наступній редакції:

«Орендодавець передає, а Орендар приймає в строкове платне користування комунальне майно: нежитлові об´єкти, загальною площею 529,9 кв.м (а саме: приміщення гаража, площею 33,1 кв.м; приміщення складу, площею 23,4 кв.м; приміщення складу, площею 21,7 кв.м; будівлю контори, площею 451,7 кв.м, в т.ч.: І поверх – 215,4 кв.м, підвальне приміщення – 236,3 кв.м), (надалі – Майно), розміщене за адресою: вул.Нова, 9, м.Фастів, що знаходиться на балансі виконавчого комітету Фастівської міської ради. Майно передається в оренду з метою виконання статутних завдань КП ФМР «Фастів-благоустрій».

1. Сторонам договору оренди комунального майна №31 від 15.05.2019 року укласти додаткову угоду до даного договору, з урахуванням вищезазначених змін.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                           М.В.Нетяжук