• 16.08.2022

Р І Ш Е Н Н Я

_______________                      м. Фастів                                      №________

Про внесення змін до додатку 1 рішення

виконавчого комітету Фастівської міської ради

від 21.05.2021 року № 227 «Про створення

Комісії з питань надання матеріальної

допомоги шляхом відшкодування реабілітаційним

установам вартості надання реабілітаційних

послуг дітям з інвалідністю при виконавчому

комітеті Фастівської міської ради»

У зв’язку із кадровими змінами, які відбулися в апараті Фастівської міської ради та її виконавчих органів, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни до додатку 1 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21.05.2021 року № 227 «Про створення Комісії з питань надання матеріальної допомоги шляхом відшкодування реабілітаційним установам вартості надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю при виконавчому комітеті Фастівської міської ради».
  2. Затвердити склад комісії з питань надання матеріальної допомоги шляхом відшкодування реабілітаційним установам вартості надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю при виконавчому комітеті Фастівської міської ради згідно Додатку 1.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж.П.

Додаток_1

Міський  голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК