Про влаштування протипожежного проїзду по вул.Героїв прикордонників, біля буд.2, в м. Фастів, Київської області

• 16.08.2022

Р І Ш Е Н Н Я

____________________      м.Фастів                                   № _________

Про влаштування протипожежного

проїзду по вул.Героїв прикордонників,

біля буд.2, в м. Фастів, Київської області

В зв’язку з будівництвом багатоквартирного житлового будинку по вул.Героїв прикордонників, біля буд.2 в м. Фастів, Київської області, враховуючи пп.6.1.11, 6.1.27, 15.3.1 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», керуючись п.п.7п.а ст. 30, ч.6 ст.59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл на облаштування протипожежного проїзду на земельнійділянці комунальної власності Фастівської міської територіальної громади згідно схеми, наведеної у додатку.
  2. Протипожежний проїзд влаштувати з дотриманням державних будівельних норм Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій» та В.2.2-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів».
  3. Після закінчення будівельних робіт провести благоустрій прилеглої території відповідно до п.3.4.12 Правил благоустрою на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади, затверджених рішенням Фастівської міської ради від 01.03.2021 року за №39-VII-VIII.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Проїзд_на_Героїв_Прикордонників

Міський голова                                                                           Михайло НЕТЯЖУК