Про включення до числа службових житлового будинку №14 по вулиці Лебедина у місті Фастові  для створення і функціонування дитячого будинку сімейного типу

• 30.12.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від 24.12.2021                                                                                                         № 648

Про включення до числа службових житлового

будинку №14 по вулиці Лебедина у місті Фастові

для створення і функціонування
дитячого будинку сімейного типу

Враховуючи клопотання служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради № 01-10/834  від 23.12.2021 року,  пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. 53,  ст. 118 Житлового кодексу Української РСР,  Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого Постановою Ради Міністрів Української РСР № 37 від 04.12.1988 року, п.5 Положення про дитячий будинок сімейного типу, затверджений  Постановою Кабінету Міністрів України № 564 від 26.05.2002 року та п. «а» пп. 2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Включити житловий будинок, що знаходиться за адресою: вул. Лебедина, 14,
    м. Фастів, Фастівського району, Київської області, загальною площею 299,9 кв.м., житловою площею 118  кв. м.,  до числа службових житлових приміщень.
  2. Встановити, що житловий будинок за адресою: вул. Лебедина, 14 у
    м. Фастові, Фастівського району, Київської області, загальною площею 299,9 кв.м., житловою площею 118  кв. м., буде використовуватись для функціонування дитячого будинку сімейного типу.
  3. Закріпити службове житлове приміщення – житловий будинок № 14 по вулиці Лебедина у місті  Фастові, загальною площею 299,9 кв.м. та житловою площею 118  кв. м., за службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  4. Контроль за   виконанням    рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                                     М.В. Нетяжук