Про відзначення в Фастівській міській територіальній громаді у 2021 році Дня вишиванки

• 19.05.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 18.05.2021                                                                                                         №  136од

Про відзначення в Фастівській міській

територіальній громаді у 2021 році

Дня вишиванки

З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді та населення держави в цілому, підтримки національних сімейних  традицій,відповідно до Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, п.1.1; 1.3; 1.10 Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2017 р. № 8-XXXV-VІІ, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:  1.      Затвердити план заходів з відзначення в Фастівській міській територіальній громаді у 2021 році Дня вишиванки (додаток 1).2.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Ж. П. Швидка.

Міський голова                                                                                                              М.В.Нетяжук

№  136од  від 18.05.2021

План  заходів

з відзначення в Фастівській міській територіальній громаді

у 2021 році Дня вишиванки

Назва заходу Дата, місце проведення Відповідальний
1. Організувати та провести:

– виставку з художньої вишивки від майстринь з числа членів сімей загиблих військовослужбовців у Фастівському державному краєзнавчому музеї;

–  флешмоб-малюнок на асфальті «Вишиваний рушник»;

– лекторій під відкритим небом «Вишиванка – твій генетичний код» у парку «Молодіжний»;

– онлайн-флешмоб ”#ФастівВишиванка2021”;

– фотоконкурс «Вишиванка єднає українців»;

– заходи до Дня вишиванки по старостинським округам Фастівської МТГ (за окремим планом);

– заходи  з нагоди Дня вишиванки у освітніх закладах (за окремим планом).

20.05.21

Швидка Ж. П.

Бортовська Ж. П.

Савченко Н. М.

Єриш Н. Л.

2. Рекомендувати працівникам міськвиконкому, керівникам підприємств, закладів, установ одягнути вишиванки.

До 20.05.21 Тхоржевська Л. О.

Яценко І. А.

3. Подати інформацію у  місцеві ЗМІ та оприлюднити на офіційному сайті міської ради про заплановані заходи по святкуванню Дня вишиванки  в Фастівській МТГ.

До 20.05.21 Авксентюк Т. В.
4. Рекомендувати взяти участь у заходах:

–          представникам закладів освіти, учням;

–          депутатам міської ради;

–          представникам органів самоорганізації населення міста та громадських організацій;

–          родинам загиблих фастівчан – учасників АТО.

До 20.05.21

Єриш Н. Л.

Сірченко Л. В.

Божок Г. М.

Бобоха Т. Т.

5. Витрати, пов’язані з організацією заходів до Дня вишиванки оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду по  КЕКВ 2282.

Травень,2021 р.  Савченко Н. М.
6. Витрати, пов’язані з придбаннямпривітально-подарунковоїпродукції (приладдя для рукоділля), оплатити за рахуноккоштів, виділенихФастівськомуміському центру соціальних служб по КЕКВ 2282 Травень,2021 р. Бортовська Ж.П.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                                  Л. О. Тхоржевська