Про відзначення в 2019 році у місті Фастові Дня місцевого самоврядування

• 03.12.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 03.12.2019                                                                                                                                 № 392од

Про відзначення в 2019 році

у місті Фастові

Дня місцевого самоврядування

Відповідно до Указу Президента України від 25.11.2000 № 1250/2000 “Про день місцевого самоврядування”, Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 12-XXII-VII,Програми “Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та  інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки”, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 08.02.2018 № 16-ХХХVІІ-VІІ, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в 2019 році у місті Фастові Дня місцевого самоврядування (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови                         О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

Додаток  1

№ 392од від 03.12.2019

З А Х О Д И

з підготовки та відзначення в 2019 році у місті Фастові

Дня місцевого самоврядування

№ п/п Назва заходу Дата і час проведення Відповідальний
1. Організувати та провести урочистості та святковий концерт в актовій залі адмінбудинку міської ради 06.12.19.

Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

2. Підготувати списки кандидатів для нагородження під часурочистостей.

До 06.12.19. Яценко І. А.
3. Придбати квіти для нагородження під час урочистостей. До 06.12.19. Безкровна І. В.
4. Забезпечити висвітлення у місцевих ЗМІ та на сайті міської ради інформації про проведені заходи з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, оприлюднити вітання міського голови. До 06.12.19. Авксентюк Т. В.
5. Запросити на урочистості та святковий концерт:

–    представників міськвиконкому;

– депутатів міської ради;

–       представників комітетів самоорганізації населення міста та вуличних голів.

До 06.12.19.

Козій О. С.

Сірченко Л. В.

Рудяк Л. І.

6. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходу оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по спеціальному або загальному фонду бюджету.

Грудень,  2019 р. Міхєєва О. О.
   7. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходу оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

Грудень,  2019 р. Безкровна І. В.

Заступник міського голови                                                                          О. П. Давиденко