Про відзначення у Фастівській міській територіальній  громаді Дня Гідності та Свободи в 2021 році

• 23.11.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 15.11.2021                                                                                            №346 од

Про відзначення у Фастівській

міській територіальній  громаді

Дня Гідності та Свободи

в 2021 році

На виконання Указу Президента України від 13.11.2014 № 872/2014 “Про День Гідності та Свободи”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 № 574-р “Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року”, Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 №12-ІV-VIIІ, з метою належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 та  2013 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення у Фастівській міській територіальній громаді  Дня Гідності та Свободи в 2021 році (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини   О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                            М. В. Нетяжук

до  розпорядження

№  346 од     від 16.11.2021

З А Х О Д И

з підготовки та відзначення у місті Фастові Дня Гідності та Свободи в 20210 році

№ п/п Назва заходу Дата і час проведення Відповідальний
1. Організувати та провести:

–          покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні;

–          покладання квітів до місць поховань фастівчан-військовослужбовців, загиблих у зоні проведення АТО/ООС  та під час Революції Гідності у Фастівській міській територіальній громаді;

–          відкриття пам’ятної дошки Мінкіну Вячеславу на фасаді Фастівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10-Гімназія».

21.11.21

Давиденко О. П.

Вдовенко І. А.

2. Оприлюднити на офіційному сайті міської ради, у місцевих ЗМІ та соц. мережах інформацію про заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. До 21.11.21 Авксентюк Т. В.
3. Запросити на заходи:

–          родини  загиблих воїнів в зоні АТО/ООС, родину Героя Небесної сотні;

–          учасників Революції Гідності;

–          представників духовенства

–          депутатів Фастівської міської ради.

До 21.11.21

Бортовська Ж. П.

Бобоха Т. Т.

Приліпко І. А.

4. Придбати:

– лампадки для учасників заходу;

– живі квіти для покладання до пам’ятної дошки, пам’ятного знаку  та до місць поховань фастівчан-військовослужбовців, загиблих у зоні проведення АТО та під час Революції Гідності.

До 21.11.21 Савченко Н. М.

6. Замовити виготовлення постерів для бігбордів для розміщення на рекламних щитах громади.

Розмістити постер на рекламному щиті в центрі міста.

До 21.11.21 Савченко Н. М.

Чемерський О. Ю.

7. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське районне управління  поліції та КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо запланованих заходів.

До 16.09.21

Шамрай Р. М.

Тягун О. М.

Костюк І. М.

8. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за загиблими та молебені за захисників України під час служби у церквах міста (21.11.2021).

До 21.11.21

Савченко Н. М.
9. Упорядкувати пам’ятні знаки, меморіальні дошки, місця поховання фастівчан, загиблих у АТО та під час Революції Гідності. Провести благоустрій прилеглої до них території, забезпечити прибирання та вивезення сміття.

До 21.11.21 Матвійчук В. А.

Чемерський О. Ю.

10. Забезпечити:

– транспорт для перевезення учасників заходів.

21.11.21 Вдовенко І. А.

11. Забезпечити проведення меморіальних заходів по старостинським округам Фастівської міської територіальної громади Листопад,

2021 р.

Савченко Н. М.
12. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по спеціальному або загальному фонду бюджету.

Листопад,  2021 р. Міхєєва О. О.
13. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

Листопад,  2021 р. Савченко Н. М.
14. Витрати пов’язані з проведенням заходів (перевезенням учасників покладання квітів) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти по загальному фонду бюджету. Листопад,  2021 р. Єриш Н. Л.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                         Л. О. Тхоржевська