Про відзначення до  Всеукраїнського дня працівників  культури та майстрів народного мистецтва

• 05.11.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від      05.11.2021                                                                                                    № 335 од

Про відзначення до  Всеукраїнського дня працівників

культури та майстрів народного мистецтва

В зв’язку з відзначенням  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за особисті професійні здобутки,  вагомий внесок у розвиток  народного  мистецтва України, багаторічну плідну працю,  високий професіоналізм, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Нагородити грамотою  виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 621 грн. 12 коп. кожному, з урахуванням податків,  а саме:
  • Фокт Ірину Едуардівну – заступника директора, старшого викладача відділу сольного співу КЗ ФМР «Борівська школа мистецтв»,Ід. код – ***;
  • Шевченко Наталію Станіславівну – керівника народного аматорського колективу «Живиця» КЗ ФМР «Борівський центр культури та дозвілля»,Ід. код – ***;
  • Дерев’янченко Любов Станіславівну – завідувача відділу з культурно-дозвіллєвої роботи с. Мала Снітинка, Ід. код – ***;

–   Жовнір Олену Олександрівну – директора КЗ ФМР «Фастівський територіальний центр культури та дозвілля», Ід. код –***;

–  Чужу Олександра Миколайовича – директора КЗ ФМР

«Борівський   центр культури та дозвілля»,  Ід. код –***;

• Первака Анатолія Володимировича – техніка (звукорежисера)

КЗ ФМР “Фастівський міський Палац культури”, Ід. код. –  ***

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О., нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 3726 грн.72 коп., за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади та програм «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський голова                                                         М.В.Нетяжук