Про відзначення Дня працівників сільського господарства

• 23.11.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 17.11.2021                                                                      №347 од

Про відзначення
Дня працівників сільського господарства

З метою проведення урочистих заходів з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства та відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності громади, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства відповідно до Указу Президента України «Про День працівників сільського господарства» від 7 жовтня 1993 року № 428/93, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства (Додаток).
2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                           М.В. Нетяжук

З А Х О Д И

з нагоди святкування

Дня працівників сільського господарства

Назва заходу Дата,години,  місце проведення Відповідальний
Забезпечити приміщенням для проведення заходу (Фастівський державний краєзнавчий музей) 18.11.21 р.

13:00-15:00 год.

Савченко Н.М.

Дакал Т.А.

Сформувати список гостей, що підтвердили участь у заході з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства до 17.11.21 р. Зикова О.Б.

Шевчук В.І.

Зінченко І.С.

Організувати та забезпечити зустріч гостей по їх приїзду 18.11.21 р.

12:45-13:00год.

Мачтакова А.М.

Організувати та провести захід з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства із врученням грамот і

подарунків кращим суб’єктам підприємницької діяльності

18.11.21 р.

13:00 год.

Нетяжук М.В.

Мачтакова А.М.

Організувати та провести святковий концерт у Фастівському державному краєзнавчому музеї 18.11.21 р.

13:00 год.

Савченко Н.М.
Висвітлити у газеті Перемога та на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів привітання міського голови з Днем працівників сільського господарства 18.11.21 р.

Авксентюк Т.В.
Організувати

проведення кава-брейку

18.11.21 р.

Мачтакова А.М.

Замовити виготовлення біг-борду до 17.11.21 р. Форосенко Н.В.

Мачтакова А.М.

Розмістити об’єкти зовнішньої реклами (біг-борд) до 18.11.21 р. Зикова О.Б.

Чемерський О.Ю.

Підготувати розпорядження міського голови про відзначення цінним подарунком керівників с/г підприємств до Дня працівників сільського господарства  до 18.11.21 р.

Яценко І.А.

Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. листопад-грудень

2021 р.

Міхєєва О.О.